JAK LUMO RUN FUNGUJE

PŘIPNĚTE LUMO RUN

Připněte Lumo run dozadu na vaše běžecké kalhoty, rovnoběžně s páteří.

PŘI BĚHU

Vyběhněte a sledujte svůj výkon v reálném čase, s trenérem zlepšujte styl a formu.*

STATISTIKY A DOPORUČENÍ

Získejte úplnou analýzu vašeho běhu a návrhy na cvičení přizpůsobená vašim potřebám.

*Funkce audio trenéra je dostupná pouze při propojení s mobilním telefonem a sluchátky.
Pro měření rychlosti, vzdálenosti a GPS mapování trasy stačí pouze mobilní telefon.
LumoRun je k
ompatibilní s iPhone 5S a novějšími. 

REFERENCE

"Jedním slovem - jednoduché! Nikdo nepotřebuje další fitness tracker, ale toto zařízení je tak uživatelsky jednoduché, snadno srozumitelné a dobře se nosí. A co je na něm nejlepší? Každý běžec se dozví velmi zajímavé věci o svém běhání a zvláště začátečníci. Pokud přemýšlíte o tom, že začnete běhat, nebo jen chcete zlepšit svou běžeckou formu, pak je Lumo Run nezbytností."

Amazon recenzent

"Splním si svůj sen - budu běžec!!... Zaběhla jsem dnes svůj první bezbolestný běh. Žádné léky na bolest ani tejpování. A stejnou vzdálenost jsem zaběhla rychleji než dříve.

Nikdy jsem nezažila nic podobného.  Věděla jsem, že je to možné, ale ta bolest byla dost nesnesitelná, že jsem vždy hledala způsoby, jak se tomu vyhnout. Dnes jsem poslouchala Lumo Run a řídila se pokyny a byl to skoro zázrak. Je to přesně tak, jak jsem si představovala."

Sangeetha A, šťastná uživatelka Lumo Run na Facebooku

"Lumo Bodytech posunulo díky Lumo Run hranice možností nositelné elektroniky. Hardware a aplikace jsou většinou bezchybné a spolehlivé. Aplikace je dobře navržena a použitelná pro všechny typy běžců, návrhy na zlepšení formy jsou akční a jednoduché, cvičení po doběhu i celkový zážitek jsou vynikající."

Sam Winebaum, magazín Competitor 


"Pro dospělé běžce, kteří si vezmou Lumo Run a nikdy předtím neměli pořádného trenéra, je Lumo Run velmi užitečný. Je to jako mít svého osobního trenéra a kouče stále s sebou.

 Za ty peníze je to úžasná technologie."

Amazon recenzent

SLEDOVANÉ PARAMETRY

Lumo Run je zařízení, které zaznamenává nejen základní veličiny běhu, jako je doba běhu, vzdálenost a tempo, ale sleduje i pokročilé parametry, které dále vyhodnocuje. Na jejich základě podává běžci zpětnou vazbu, což vede ke zvyšování výkonu a výraznému snížení rizika zranění. 

Brzdění

Změna rychlosti při došlapu.

Odraz

Vertikální oscilace pánve

Rotace pánve

Pohyb pánve ze strany na stranu

Pokles pánve

Pohyb pánve nahoru a dolů

Ke zjištění  optimálních hodnot těchto klíčových metrik je fungování Lumo Run založeno na výzkumech biomechaniky dlouhých běhů prováděných na Loughborough University in the UK.

VÁŠ PROFESIONÁLNÍ KOUČ

Audio koučink v reálném čase

Zpětná vazba do sluchátek jakmile vyběhnete.

Personalizovaná cvičení

Doporučená cvičení před během a po něm, sestavená přímo na míru, podle hodnot naměřených při běhu.

5 laboratorně stanovených biomechanických veličin

Frekvence kroků, brzdění, odraz, rotace pánve, pokles pánve.

Odolný proti potu, voděodolný

Pot, déšť? Žádný problém.

Běhejte bez omezení

Běhejte bez telefonu a doma se podívejte na výsledky.*

*Telefon je zapotřebí pro GPS mapování trasy a měření rychlosti.


NAŠE FILOSOFIE

Postupné změny

Malá zlepšení pro dosažení dlouhodobých výsledků. Lumo Run používá 5% tréninkový model pro postupné zlepšování vaší formy.

Koučink při běhu

Okamžitá odezva na vaši běžeckou formu vám pomůže držet se vašich cílů a budovat pozitivní svalovou paměť.

Silový trénink

Maximálně využít svůj běžecký potenciál znamená zapojit různé svaly. Lumo Run doporučuje cvičení šitá na míru, díky kterým posílíte přesně to, co potřebujete.

Osobní tréninkový plán

Vaše běžecká forma je specifická a váš tréninkový plán by měl být také.            S Lumo Run trénujete to, co je pro vás nejdůležitější.

ODBORNÍCI STOJÍCÍ ZA LUMO RUN

Rebecca Shultz, Ph.D

Lumo Run Product Lead a Ph.D na Clinical Biomechanics

Využívá své 8leté zkušenosti ze Stanford Human Performance Lab a taky zkušenosti zdravotního trenéra. Dr. Shultz je členkou týmu Lumo Run, kde vede vývoj Lumo Run tréninkové platformy.

Matt Dixon

Elitní triatlonový trenér a atlet

Matt je vrcholový trenér, fyzioterapeut a bývalý profesionální triatlonista. Jeho magisterský titul z klinické fyziologie ve spojení s jeho zkušenostmi, které získal jako vrcholový plavec a profesionální triatlonista, tvoří jádro jeho trenérské filosofie.

Bryan Heiderscheit

Proslulý biomechanik a ředitel Runner's Clinic

Bryan je ředitel Runner's Clinic při University of Wisconsin Sports Medicine Center, kde pracoval s tisíci běžci, kteří zde řešili různé pohybové patologie. Také vydal nespočet studií zabývajících se výzkumem běžecké formy v souvislosti s bolestí a výkonem.


A CO ŘEKLI OSTATNÍ...


"Jako trenérka nemůžu být vždy u toho, když atleti udělají chybu v technice běhu. Lumo Run je pro mě neocenitelným nástrojem, když se snažím, aby byl běžecký trénink účelný a bez zranění."

- Juli Benson
Olympionička z roku 1996 a trenérka
Juli Benson Training.com

"Lumo Bodytech posunulo díky Lumo Run hranice možností nositelné elektroniky. Hardware a aplikace jsou bezchybné a spolehlivé. Aplikace je dobře navržena a použitelná pro všechny typy běžců, návrhy na zlepšení formy jsou akční a jednoduché, aplikace nabízí cvičení po doběhu...celkový zážitek je vynikající."

- Sam Winebaum
Competitor.com

"Během závodu mi tak moc pomohl!!! Byla jsem schopna navyšovat tempo a finišovat plná sil, protože jsem díky koučování zlepšila kondici. Miluju ho!!!"

- Jessica Tondre
@jessrunsblessed

"Za poslední dva dny vzrostla hodnota mého "Easy Run" kroku v průměru na 177-180 kroků za minutu (z mých obvyklých 168-170 kroků za minutu), díky informacím, zpětné vazbě a Lumo Run za zády."

- Sage Canaday
Vo2Max Productions

Lumo Run je skvělé zařízení pro vypracování vašeho běžeckého stylu tak, abyste byli více efektivní a méně náchylní ke zraněním. Budete rychlejší, pohyblivější a tak se mi to líbí!

- Mark Allen

šestinásobný vítěz závodu World Ironman a trenér

Mark Allen Coaching.com

Lumo mi poskytuje informace z každého běhu a technickými radami mě neustále zlepšuje. Díky Lumo Run jsem si před každým závodem jistá, že ze svého běhu dostanu maximum.

- Stephanie Brown
Profesionální závodnice, běh na 1500m
@misspurplebrown

V triatlonu je běžecká forma pochopitelně to první, co nás může ohrozit. Lumo Run bude game-changer pro triatlonisty kdekoli na světě.

- Meredith Kessler
Desetinásobná vítězka závodu Ironman 
@mbkessler

FAQs

Musím mít u sebe telefon, když chci používat Lumo Run?
Lumo Run senzor zaznamenává veškeré biomechanické veličiny, i když se rozhodnete běžet bez telefonu. Pro získání vaší celkové analýzy běhu pouze provedete synchronizaci senzoru a aplikace v telefonu. Nicméně GPS mapování trasy, tempo a vzdálenost, stejně jako funkce audio trenéra jsou aktivní pouze, běžíte-li s telefonem a sluchátky.

Které zařízení je podporováno?
Lumo Run je kompatibilní s iPhones 5S nebo novějším.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Baterie

 • Nabíjecí lithium polymer.
 • 20 hodin běhu
 • 7 dní ve Stand-by režimu

Senzor

 • 9osý IMU
 • Akcelerometr
 • Gyroskop
 • magnetický senzor
 • Barometr
 • Low-energy Bluetooth
 • vibrační motorek

Údržba

 • Odolný proti potu, voděodolný. Čistit lze vlhkým hadříkem.

Váha

 • 25 gramů

Rozměry

 • 50mm x 28.50mm x 10mm

Barva

 • Matná černá