Správný postoj...proč?

Správné držení těla má velký vliv na zdraví vašich zaměstnanců, jejich produktivitu a spokojenost.

 - méně stresu
- méně stresu

Dlouhodobé sezení - stejně škodlivé jako kouření

Špatné držení těla je nejčastější příčinou bolesti zad. 

Bolest zad je důvodem ke zmeškaným dnům v práci, návštěvám u lékaře a je hlavním důvodem k odchodu do invalidního důchodu.

Provedené studie ukázali, že lidé, kteří měli nesprávný postoj po dobu 30minut, prožívali větší stres, deprese a strach.

Správný postoj na pracovišti

Držení těla, dobré nebo špatné, je spojeno s myslí, s dobrou náladou, sebevědomím, lepším vnímáním - to vše má vliv na produktivitu na pracovišti.

Postoj těla hraje velkou roli i v nonverbální komunikaci. Řeč těla působí na mínění druhých a ovlivňuje jejich rozhodování.Bolest zad je nejčastější příčina zdravotních indispozic na světě, https://vanasselaw.com/articles/study-shows-low-back-pain-is-the-biggest-cause-of-disability-in-the-world/, Nair S et al. Do Slumped and Upright Postures Affect Stress Responses? A Randomized Trial. Health Psychol. 2015 Jun;34(6):632-41.

Poznejte LUMO LIFT!

Revoluční novinka pro sledování správného držení těla a měření aktivity. Jemnou vibrací upozorní, že se hrbíte. Pomůže vašim zaměstnancům sedět a stát správně a cítit se sebevědomě.


Koučování správného držení těla
Kdykoli se nahrbíte, jemná vibrace vám připomene, že se máte posadit nebo postavit rovně.

Měření aktivity
Měří počet kroků, vzdálenost i spálené kalorie.

Vzdělávací program
Návrhy na cvičení a protahování, jak se vyvarovat bolesti, preventivní opatření atd.

Historie a trendy

Sledujte historii měření, porovnávejte a zlepšujte se.

Uživatelé, kteří používali Lumo Lift nepřetržitě po dobu 30dní, zlepšili své držení těla v průměru o 43 % a svůj denní počet kroků navýšili o 53 %

LUMO FIREMNÍ WELLNESS PROGRAM

Podívejte se, jak snadno začlenit Lumo Lift do vašeho firemního wellness programu.

Snadné nastavení

Lumo Lift je k dispozici pro hromadné nákupy a snadnou distribuci v celé organizaci (jak dárky, dotované nástroje) a pro integraci do vašich HR programů. 

Jméno Příjmení

Umíme dodat spony upravené (potištěné) podle vašich potřeb. I branding může mít styl.

Úspěch zákazníků

Pomůžeme vám co nejlépe využít váš wellness program. 

NAŠI ZÁKAZNÍCI


"Původně jsem měl dojem, že jde pouze o hračku. Lumo Lift velmi doporučuji všem, kdo se snaží zlepšit svůj postoj, zmírnit bolesti zad, nebo se prostě jen nechtějí hrbit u stolu nebo při důležitém jednání."
- Daniel Lord, Vedoucí rehabilitační medicíny na Facebook Health Center

"Správné držení těla ovlivňuje kombinace anatomie člověka a naučeného chování. Pro každého existují dvě překážky pří zlepšování držení těla. První překážkou je mysl a druhou pevnost těla.  Lékaři a terapeuti by mohli během občasných návštěv poskytnout povědomí o důležitosti správného držení těla. Ale podpořit pevnost těla je mnohem komplikovanější. Lumo Lift poskytuje řešení pro obojí." 

- Matthew Smuck, MD, docent a vedoucí oddělení fyzikální medicíny a rehabilitace na Stanford University